Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

SVT Electronics

Eşti aici

SVT Electronics

str. Brăila nr. 7, 540331 Târgu-Mureș, județul Mureș

Telefon: +40 365 809 305

Email: office@svt.ro

Persoană de contact: Tibor Sajgó

Profilul Companiei


Anul 2006 marchează momentul înființării companiei SVT Electronics, cu un capital integral privat și un concept de afacere 100 % românesc. Începând cu anul 2010 am demarat producerea de produse proprii, cu scopul clar declarat de a ne poziția în rândul furnizorilor de top, atât la nivel național, cât și la nivel internațional. Echipa noastră de ingineri reprezintă inima business-ului nostru. Celor 7 ani de know-how colectiv, în domeniul dezvoltării de echipamente electronice, li se adaugă experiența personală, pasiunea și ingeniozitatea fiecăruia dintre membrii echipei noastre.
Business-ul nostru este axat pe 2 direcții principale:
Dezvoltarea și vânzarea de produse proprii:
 • Echipamente pentru descărcarea Tachografelor digitale și prelucrarea datelor
 • Echipamente de comunicare industrială
 • Sisteme de control acces și de pontaj
 • Soluții de identificare RFID și de identificare biometrică
Comercializarea de echipamente industriale provenite din import.
Expertiză
 • Produse TachoSafe
 • Tacho2Safe
 • TachoSafe RDU GPRS
 • TachoSafe RDU WiFi
 • TachoSafe mRDD
 • Produse SVTech
 • SVT Pass WEB
 • X-Stal - RFID
 • FPSwitch